Wil jij een gezonde en stralende huid? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Be by Kay is sinds 2014 dé beautysalon op het gebied van beauty en huidverbetering. Een totaalconcept met een team van kundige professionals! 

HOME      OVER ONS      BEHANDELINGEN  



    Vanaf NU ook laserontharing bij huidinstituut Be by Kay!

    Personal choice 125ml~ nieuw156,00

    De actieve ingrediënten in Personal Choice hebben als één van de belangrijkste doelstellingen om de huid te laten ontspannen en qua volume te laten toenemen door een verbeterde aanmaak van collageen.

    Categorie:

    6 op voorraad (kan nabesteld worden)

    Beschrijving

    Door de huidontspannende werking van de werkstof Calmosensine zullen (expressie)rimpels ontspannen en bij langdurig gebruik minder zichtbaar zijn. Daarnaast wordt het volume van de huid aangepakt en het collageen flink geboost door een ingenieuze en stabiele vorm van vitamine C. Door na deze crème dagelijks af te sluiten met Touch of Silk kun je rekenen op een stevige, relaxte en gezond ogende huid!

    De Personal Choice werkt tevens regulerend en balancerend op de talgproductie in de huid. Met name bij een vette huid, een onzuivere huid en bij acne werkt dit zeer positief. De zuiverende werking laat de huid fris, gezond en gaaf voor de dag komen.

    Extra informatie

    Merk

    Hannah

    Huidproblemen

    Acne, Gecombineerd, Gevoelig, Grove poriën, Rimpels, Vet, Volumeverlies

    Tip

    Geeft ook goede resultaten bij de acnehuid door het “ontstressen” van de huid.