Wil jij een gezonde en stralende huid? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Be by Kay is sinds 2014 dé beautysalon op het gebied van beauty en huidverbetering. Een totaalconcept met een team van kundige professionals! 

HOME      OVER ONS      BEHANDELINGEN  



    Vanaf NU ook laserontharing bij huidinstituut Be by Kay!

    Image Alt

    Be by Kay |Huidinstituut - huidverbetering | Maastricht - Gronsveld

    Be by Kay bestaat alweer 6 jaar.

    De tijd vliegt en wat hebben we weer veel meegemaakt in 1 jaar tijd.

    Het team is uitgebreid met maar liefst 3 nieuwe medewerkers, waar wij super trots op zijn. Ook hebben wij gewerkt aan een geweldige nieuwe website waardoor alles nog overzichtelijker is voor de klanten en onze website geeft nu precies het gevoel dat wij willen uitstralen. Dit hebben wij te danken aan @eighty8things. Daarnaast zij zorgen altijd dat onze social media er tot in de puntjes verzorgd uitziet.

    Wij hebben weer zin in een nieuw jaar, want er staan dit jaar weer zoveel spannende geweldige dingen op de planning✨

    Wil jij ook die gezonde glans op je huid?

    Je huid intensief laten behandelen en naar huis gaan met dé Be by Kay Glow in je gezicht!

    Deze behandeling is perfect voor de rijpere huid of de huid die al de eerste anti-aging tekeningen laat zien. We activeren de huid om de celvernieuwing op gang te brengen door een intensieve dubbele peeling, daarbij gebruiken we een fantastische tool om je huid te verstevigen en het collageen te stimuleren.

    Het resultaat? Een healthy Be by Kay GLOW!

    60 min. €67,50
    90 min. €78,50